Mill

Placené parkování

Zastavím ve městě na místě s placeným parkováním, manželka zůstává sedět v autě, já – řidič odcházím do obchodu něco koupit – do deseti minut se vracím. Jednalo se o parkování s povinným poplatkem?

Nejlepší odpověď
zl@tk@

Ano jedná. Vzhledem k tomu, že jsi užil plochu k zaparkování vozidla, jedná se o parkování. To jedtli pasažer sedí ve vozidle, nebo jestli tam necháč třeba pejska se neřeší.

Další odpovědi
Děda Louda

Ještě bys měl připlatit za zaparkovanou manželku.

lukas.zmizik

pokud nekde neni uvedeno, ze do urcite doby zdarma, pak je nutne zaplatit…

i kdyz v aute nekdo sedi, stale se jedna o zaparkovane auto…