L_85

Pokud si omylem odinstaluju aplikaci zakoupenou na GooglePlay, budu jí muset opětovně při znovuinstalaci platit?

Čau lidi,

chci se zeptat, pokud si omylem odinstaluju aplikaci zakoupenou na GooglePlay, budu jí muset opětovně při znovuinstalaci platit? Nebo je uloženo v historii účtu, že už jsem jí jednou zakoupil?

Díky..

Odpovědi
isteron

Pokiaľ si nezabudol vstupný kód a zadal ho správne do prihlásenia, malo by to znovu fungovať. Treba skúsiť.