Avatar uživatele
ufonka7

Pláče pes?

myslite, ze pes naozaj place ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iwetax před 5124 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Máme sousedy kteří mají vlčáka dost často ho slyšíme přes den i v noci dlouho skučet, kňučet, plakat, myslím, že si ho nikdo pořádně nevšímá a on je tam celé dny sám takže si myslím že ano že pes pláče jen to na něm nejde vidět jako na člověku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

No vis ufonko7,ja mela foxterierku a ta mela 7 stenatek-byli moc slabe a tak jeden po druhem umiralo a Jola tak jse jmenovala,nosila stenatko v tlamicce a nestastne se ho pokousela probudit.A kdyz i ja se slzama v ocich,jsem ji ho odebrala tak Jola zacala hlasite narikat.Byla cela nesva jeste par dni,nez se uklidnila.A tak si myslim ze,psi placou tim svym zpusobem.Dnes uz ji nemam,odesla do psiho nebe a ja moc brecela.Tak jsem si poridila pejska taky foxika.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

jestli pláče,tak psovsky.Určitě je někdy smutný,veselý,a pod.Můj se dokázal i chechtat. Ale pláč,jak jej chápu já,je „výsadou“ lidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nave

ja si myslím,že určitě pláče.třeba když spi a něco se mu zdá tak vydává zvuky-třeba to je pláč.
nebo když lidé odejdou do prace z domu a on naříka,takovým tím zvukem-štěkot atd.
a nebo když lidé odchazejí smutně koukaji cítí,že budou sami doma a mají slzavé oči.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Já si myslím že pláčí nejenom psi.Například papoušci jsou inteligentní tvorové a z vlastní zkušenosti vím že mají silné emoce.Je nesmysl aby se člověk považoval za jediného rozumného tvora.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Určitě, jen má svůj způsob. Třeba že mu netečou slzy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek