ufonka7

Pláče pes?

myslite, ze pes naozaj place ?

Nejlepší odpověď
panenka

Máme sousedy kteří mají vlčáka dost často ho slyšíme přes den i v noci dlouho skučet, kňučet, plakat, myslím, že si ho nikdo pořádně nevšímá a on je tam celé dny sám takže si myslím že ano že pes pláče jen to na něm nejde vidět jako na člověku.

Další odpovědi
anonym

No vis ufonko7,ja mela foxterierku a ta mela 7 stenatek-byli moc slabe a tak jeden po druhem umiralo a Jola tak jse jmenovala,nosila stenatko v tlamicce a nestastne se ho pokousela probudit.A kdyz i ja se slzama v ocich,jsem ji ho odebrala tak Jola zacala hlasite narikat.Byla cela nesva jeste par dni,nez se uklidnila.A tak si myslim ze,psi placou tim svym zpusobem.Dnes uz ji nemam,odesla do psiho nebe a ja moc brecela.Tak jsem si poridila pejska taky foxika.

anonym

jestli pláče,tak psovsky.Určitě je někdy smutný,veselý,a pod.Můj se dokázal i chechtat. Ale pláč,jak jej chápu já,je „výsadou“ lidí.

Nave

ja si myslím,že určitě pláče.třeba když spi a něco se mu zdá tak vydává zvuky-třeba to je pláč.
nebo když lidé odejdou do prace z domu a on naříka,takovým tím zvukem-štěkot atd.
a nebo když lidé odchazejí smutně koukaji cítí,že budou sami doma a mají slzavé oči.

ten který je

Já si myslím že pláčí nejenom psi.Například papoušci jsou inteligentní tvorové a z vlastní zkušenosti vím že mají silné emoce.Je nesmysl aby se člověk považoval za jediného rozumného tvora.

ReHu

Určitě, jen má svůj způsob. Třeba že mu netečou slzy.