Pizza připravená v mikrovlnce

Hrozí člověku nějaká zdravotní rizika, pokud sní mraženou pizzu připravenou v mikrovlnné troubě, tedy když je pizza vlastně uvařená, a ne upečená?

Nejlepší odpověď
hanulka11

myslím, že hrozí jen rizika ,že si nepochutnáš- jiná ne

Další odpovědi
arygnoc

zdravotní riziko nehrozí žádné.

ale proč jíte takový blivajz?
(chleba také vaříte jako brambory, pečené kuře děláte také v hrnci na těstoviny?)

strčte tu pizzu do trouby a bude.

Drap

A proč by mělo ?

WeeBear

Lidi, třeba studenti na intru/koleji to štěstí mít troubu nemají. :)

Každopádně se přikláním k tomu, že není nad troubu, ale člověku by nic hrozit nemělo (to je to stejné, jako se ptát na to, jestli můžeme pít kakao ohřáté v mikrovlnce)..