misicka2310

Pivo v mrtvých zvířatech

Určitě to už někdo četl je to odporné co vy na to hm??? http://www.no­vinky.cz/koktej­l/206744-nejsilnejsi-pivo-sveta-se-prodava-v-mrtvych-zviratech.html
Doplňuji:
no to je toho já se ptala ale na něco uplně jinýho a ne na to abys mě tady opravoval kontroluj si laskavě svojí gramatiku

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nechci se zastávat toho ani onoho, ale při čtení odpovědí vidím, jak je to každému odporné.
Pokud však budete obdarovány kožichem, tak nepohrdnete a vůbec neřešíte zda to bylo zvíře, že je mrtvé a že bylo nuceně zabito.
Do kabelky si také dáte např. rtěnku a pak si malujete ústa a že je kabelka přírodní-pravý krokodýl, tedy mrtvý krokodýl je už jedno.
Za 1. píšou tam, že to byla uhynulá u silnice nalezená zvířata
a za 2. myslím, že nám to může být jedno, protože za tu cenu by mě bylo líto to pivo vypít ať je v čem je.
PS: Quentosi, musím se zastat mišičky. Ne každý ovládá češtinu na jedničku s hvězdičkou a také u některých lidí, kteří za to vůbec nemůžou se může jednat o nemoc a jsou rádi, že vůbec něco napíší. Ale to už zde bylo projednáváno.
Věřím, že to byl jen takový „úlet“. Já si toho za tu dobu už nevšímám.

Další odpovědi
quentos

mě fascinuje, když si někdo přečte nadpis článku a nedokáže ho bez chyb ani opsat … to je „asy“ jedna z největších lidských tragédií. Hm.
Doplňuji:
Miroslave, na OPSÁNÍ nadpisu článku nepotřebujete bejt kadet na češtinu…

iwetax

To je hrůza, praštit je tou flaškou po hlavě!

Jahoda

To je hrozné!!! Jenom kvůli tomu, aby byli „zajímaví“ musí udělat toto? Kvůli tomu musí zabít tolik nevinných zvířátek? Naprosto odporné!!!

Bunnik

Mně připadá odporné pít z mrtvých zvířat. Vůbec ta kombinace mrtvého těla, které nosilo kdovíjaké nemoci, a jídla (v tomto případě nápoje). I když hladím živou kočku, tak si před jídlem/pitím umyju ruce.

ten který je

To bude něco pro snoby.Někteří lidé zvrácenost nazývají uměním.:-(

Marvan

Je to odporné jak ze strany ochrany zvířat tak ze strany alkoholu… Pivo je od toho aby mělo co nejméně alkoholu ne 55% a bylo tak silnější než vodka

vecernice

Podle mě je to už taková zhýralost.Jen aby je příště nenapadlo ty flašky nacpat do zvířat živých.Konkurenční boj asi nezná mezí.