jjsemtujak

Pivo na víno nebo víno na pivo?

Co je lepší dát si prvně pivo (braník 10ka) a potom víno červené 11% nebo prvně víno červené a potom pivo?Nebo je lepší to vůbec nemíchat?
Doplňuji:
doplňuji 2 piva a asi tak 500 ml vína

Nejlepší odpověď
Sůwa

Bier nach Wein, das macht Schwein – pivo na víno pije prase.
Wein nach Bier, das rat ich dier – radím víno na pivo ( volně přeloženo )
To říkali naši dědové ( v tvém případě praprapra…), něco na tom bude.

Další odpovědi
quentos

stačí si zapamatovat, co k tomu říkají Němci – Wein auf Bier, das gefällt mir; Bier auf Wein, das macht Schwein… opravdu to tak funguje, dáte-li pivo po vínu, tak to zabijete, tato kombinace umrtví
Doplňuji:
hehe, dvě verze téže německé básničky nezávisle na sobě ;{)> tak to máte potvrzené

briketka10

já když toto zamíchám je se mnou ámen..
lepší je nemíchat !!
Doplňuji:
no jo bolaku, ale já piju jen červený a suchý to kyselý není :))

bolak

Nejdřív pivo pak víno, pivo je hořký, víno je kyselý. I z hlediska chemie by to tak mělo bejt, kyselina se taky leje do vody :)

anonym

Už z té představy se mi křiví pusa. Já bych to rozhodně nemíchala.

pizlicka

nejdriv pivo,pak vino.od nejslabsiho,pos­tupne zvysovat,abys nemel nahlou smrt.pozor na kombinaci piva a tvrdeho alkoholu.to radeji nemichat.aní po pivu tvrdy nedavat.

Tlaky

Při takhle malém množství je to úplně jedno.

Nelie

Já nevím,ja myslím že je to jedno..

tyna.ryglova

Nejlepší je pít jenom víno. Já bych si nechtěla kazit chuť po vínu pivem. Nejradši mám růžová vína, která si kupuju z https://www.1er­.cz/katalog-vin/ruzova-vina , odkud se mi nejvíce osvědčila.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.