ptáč

Pivo Holba, jak si stojí v žebříčku konzumentů piv? Je dobré?

Nejlepší odpověď
jáára

Občas si ho koupím. (pouze ležáky)
Je to dost dobrý pivko. Třeba od plzně nekupuju nikdy nic.

Další odpovědi
annas

Zřejmě bude pivo Holba dobré, protože získává na soutěžích ocenění.

Vítězství se střídá u piv, která se vyrábějí ve skupině pivovarů – hanušovická Holba, přerovský Zubr a litovelská Litovel.
Vl. v. z návštěvy pivovaru.

"Zlato pro Holbu, Zubr a Litovel ze soutěže Zlatý Pohár PIVEX " atd.

http://www.prvniz­pravy.cz/zpra­vy/regiony/zla­to-pro-holbu-zubr-a-litovel-ze-souteze-zlaty-pohar-pivex/

lexx

málo u nás v kraji zastoupeno ale jako pivo první pomoci dobré

Kelt

Na žebříčky se nedívám, ale pivo Holba jsem měl a celkem mi chutnalo.