Zdenda KT

Pivo – Anglie – letadlo?

ahoj. chtěl bych přívézt nějaký pivo v plechu letadlem do londýna. Máte někdo s tím zkušenost? Myslím do velkýho zavazadla které pujde do zavazadlovýho prostoru

Nejlepší odpověď
Drap

A v čem je problém ? koupíš pivo, dáš ho do kufru, nasedneš do letadla a letíš.

Další odpovědi
arygnoc

bez problému.
vozím tak pivo v plechovkách do itálie pořád.

chudst

Tady v Cesku to tusim neresi a ani v Anglii ne. [Cesta z Ameriky je pak o necem jinem, ale Anglie s tim problem, jak pisi ostatni, nema.]

Terryle

Jen si ho pořádně zabal do oblečení a pro jistotu i do igelitky a nedávej to na okraje kufru – s odbavenejma zavazadlama se zachází dost otřesně. A mít všecko prolitý pivkem není nic příjemnýho – ani pro tebe, ani pro ostatní cestující (a vlastně ani pro zavazadlovej prostor nebo kontejnery letadla). Jinak problém absolutně není.