quentos

Pivaři, chladíte půllitr před tím, než do něj nalijete pivo?

Normálně se stydím, pivo piju 15 let, a teď teprve jsem se o tomto dozvěděl – chuť piva je po prudkém zchlazení půllitru před jeho naplněním výrazně lepší.
Do mrazáku ne, to by asi nepřežil :{D> stačí ho prudce zchladit proudem tekoucí studené vody…

Nejlepší odpověď
jáára

Ale přežil… My štamgasti dostáváme v létě vymrazený půllitry. Jinak je to břečka za chvíli. Perun, Jonáš, Chcanka všude to funguje. Stav se někdy na piva. Já tě znám.

Další odpovědi
Klaproth

Doma pivo nepiju, jako štamgast mám v naší hospodě svůj půllitr vždy správně vytemperovaný.

gecco

Podle počasí (teploty) a hospy…
😉
Ale jo – v ´domovské´ tuto službu vítám…
Jen – já piju pivo – legálně, už přes 30 let…
😉
_____________­________________
Mražák je ideální…
😉
Myšlenka, že mi kelner/ka natočí pivo do krýglu čerstvě umytého horkou vodou (teplého) mi i takto, přes web, zvedá chlupy i tam, kde je už dávno nemám…
😉

anonym

Nechladím, točené pivo nepiju, protože nechodím do hospody.
Pivo piju buď z lahve nebo z hořčičáku.

střevo

já už pivo piju přes 10 let a v létě dyž je horko, tak skutečně zchlazuju pullitr studenou vodou, né že by mě to někdo učil, ale to je logo, né?
dávat pullitry do mrazáku by bylo eště lepší :{D> pane vrchní eště jedno:-))

lexx

pivo piju celá léta, ale tenhle rituál mi není známý…nejraděj ovšem lahvový doma, správně vychlazený, to ano… z krku rovnou do krku

Nechápavé

Jak jako zchlazení půllitru??,ze das sklenici do mrazaku??