DIH

Pitná voda z kohoutku

Jak je možné že člověku chutná obyčejná voda z kohoutku když je bez chutě.?

Nejlepší odpověď
Drap

I voda v kohoutku má svoji chuť podle toho z jakého je zdroje. Voda z kohoutku chutná v různých místech jinak.

Další odpovědi
marci1

Pokud člověk není zvyklý pít přeslazené nápoje, tak mu chutná, protože má žízeň.

klob1

tak to mluvíš o zázraku..málo kde s edá pít a je pitná většinou je jen užitková,tedy pokud ten kohoutek nemáte napojený na prameni,kde je to ještě ojediněle v pohodě. a je tam pak skutečně pitná..znám jen tři místa,kde je potvrzené,že je pitná jinak většinou je všude už užitková.

Andre5000

Ano je. V jednom svém bydlišti (ve městě) jsem měl vodu, která chutnala jak ze studánky.

elektrikář

Chuť vody je závislá na obsahu mineralů ,a kvalitě potrubí

cochee

klob1: To jsou kecy. Najdi si, v čem se liší pitná a užitková voda. To, že studená voda z kohoutku leckde nemá ideální chuť, neznamená, že není pitná/je užitková.