mikee.nikee

Pití alkoholu ve Velké Británii.

Když je zde (v ČR) pití alkoholu povoleno od 18 let a odcestoval by jsem do Velké Británie kde je pití alkoholu od 21 let, jaký by pro mě plaril zákon ? Jejich nebo náš ?

Nejlepší odpověď
marci1

Pokud byste byl ve Velké Británii, tak určitě jejich zákon od 21let. U nás zase platí pro Brity 18 let. A proč si myslíte, že sem jezdí tolik Angličanů ?