luluciferka

Pitel sedí v Jiřicích za maření soudního rozhodnutí.Dostal 27m.je tam 8 m.Ma pochvaly i do prace chodí.Pustiho na pulku

věznice Jiřice
Doplňuji:
ochh jak jste všichni chytrý..jako by se člověk nemohl přemačknout…!!!!

Nejlepší odpověď
anonym

Už ses ptala před hodinou, jakmile ses zaregistrovala.
Rozhoduje soudce, ten tu není a i kdyby, tak má ve smlouvě závazek mlčenlivosti.
Takže podat regulérní žádost, uvést důvody a polehčující okolnosti hodné zřetele a už při podání mu bude sděleno, zda má vůbec šanci podávat či nikoliv.
Hlavně to nepiš ty, protože by to rovnou zamítli pro pohrdání soudem urážlivou gramatikou.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chtela-bych-se-zeptat-muj-pritel-sedi-za-mareni-soudniho-rozhodnuti-ma-nejakou-sanci-aby-ho-propustili

Další odpovědi
Drap

Možbá pustí, možná nepustí. Tady to nikdo z nás neví.

jmhad

Naděje umírá poslední.Tak se utěšuj tím,že u nás je o 2,5 tisíce vězňů více než je kapacita za mřížemna,že jeden vězeň stojí Kalouska 1000 korun denně a že ty lehčí, kteří sedí za pitomost, propouští ještě dříve než na půlku Ti jsou pak nějaký čas pod „dohledem“ probační a mediační služby.
Ale požádat si musí ON.Třeba se mu tam líbí.
Doplňuji:
k tvému doplnění-promiň,že jsem řekl svůj názor z praxe,už držím hubu,abych nebyl moc chytrý. Ptej se raději na faře.

terry

Sorry. Myslím, že to není o přemáčknutí :)

quentos

vy ženský furt nadáváte na chlapy, a teď, když máte možnost mít od něj dva roky klid, najednou skučíte, kdy už bude zpátky…? :{D>

Fidel

Přítel si musí podat žádost k soudu, který rozohodoval o zařazení do věznice. Teoreticky by ho pustit po půlce mohli, ale vzhledem k tomu o jaký trestný čin se jedná, tak to snad neudělají. (Beztak jel opilej v podmínce).

Luciasek

Ahoj,prala bych ti to ,ale moc tomu neverim.Muj manzel dostal 45 mesicu.Ted v breznu to bude 3 roky a tak ma pevny vystup v srpnu. Minuli tyden sme sli k pulce..Perfektni reference z veznice,riditel se nam pripojil k pulce,do prace chodi.Volne vychazky ma..k zadosti jsem zadala i to,ze jsem v lete tezce onemocnela a ze to uz sama nezvladam s detma. A myslis ,ze to nekoho zajimalo? Soudce by ho pustil ,ale stacil jeden zakomplexovanej arogantni mladej prokurator a manzel jel zpatky do veznice…Jen ti chci rict,abys nebyla tolik natesena.Pak to totiz hodne boli…