Avatar uživatele
dudu

Pít či nepít a jen po té lahvince bažit?

Naši mladí mají to štěstí, že pracují a jsou slušně placeni. Díky tomu starému otci pod stromeček darovali božskou Metaxu se 12-ti hvězdičkami. Koukat se na tu lahvinku rozhodně nemíním, ale zatím v duchu marně vyhledávám tu nejvíce ideální příležitost kdy zhřešit. Kterou příležitost degustace v rámci rodiny a přátel byste označili za nejvíce vhodnou?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, brillant, rouzi před 2637 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

No, já bych si schoval lahvinku pro své hosty na oslavu svých narozenin. Pravděpodobnější ale je, že bych neodolal a zcela sobecky lahvinku vysušil sám. Je to přece dárek pro MNĚ, ne?

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rouzi

Třeba narození vnoučete.
Výročí svadby.
40, 50, 60, 70, 80, 90, 100 narozeniny.
Ale nejlépe když sám rozhodnete, že přišla ta pravá chvíle, bez ohledu na okolnosti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Klidně si nalej teď. Jak se říká: Minulost už byla, současnost je, ale budoucnost být nemusí. Co když bude konec světa? 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Asi bych si nalil v momentě, kdy já sám bych se cítil příjemně a prostě bych to chtěl udělat. Víte jak… Ono prostě ten moment poznáte, až přijde. :) Pít to s rodinou, to vyžahnete celou flašu hned a je po parádě. Když budete pocucávat sám, tak si to více vychutnáte. Pokud chcete nějaký plán s rodinou, tak co třeba řízená degustace vín Praha? To je fajn a taky vám tam nalejí. Mrkněte: https://www.vi­norada.cz/

Nový příspěvek