ANJELIK97

Píšu ji mnohem častěji ,než ona mě :(

Ahoj, je to normální, že jí na FB napíšu (jakože začnu) a pak už si píšeme no a na druhý den zase jí napíšu jako první a ona málokrát? proč? přitom se líbáme ve škole, ale zase jí musím říct jenom já jestli půjde o přestávce tam nebo tam či ven pořád jenom já ! :D :(

Odpovědi
badisko

Tak vis jak vzdycky je general jenom jeden…nemuzou bejt akcni oba …:D..teda mohli by… ale to by vam asi praskla siska …neboj snad se nic nedeje

huxa

Dle tvého nicku soudím, že ti je 15 let, to bys už měl být dosti rozumný a nepsat jak debil (člověk trpící debilitou, žádný vulgarismus) a také bys měl už o holkách něco vědět. Tímto chováním ji akorát odpudíš, být tebou jí na FB nepíšu jako první a ani nějak moc nic nekomentuju/ne­likuju. Tímto chováním ji akorát od sebe odpudíš. Asi bude trošku stydlivá a submisivní, takže se s ní budeš muset začínat domlouvat a být dominantnější než ona ;)