janek66

Píšu e-mail a kurzor najednou přeskočí do řádku na adresu a začne psát tam, co s tím?

A zrovna když se nedívám,protože při psaní sleduji víc klávesnici než monitor.

Nejlepší odpověď
Myšák V.

Jediné co mi napadá že jsi nechtěně zadal nějakou klávesovou zkratku.Kombinace některých písmen v textu…Jinak nevím

vb

Mám tento problém občas na mailu seznam.cz. Dosud jsem to považoval za chybu na své straně. V poslední době (únor 2011) to bývá méně často.

kapka

Jestli Vás to potěší, tak se mi to stává také a nikdy nevím, proč to najednou začne tohle dělat. Jsem zvědavá na případné odpovědi.