Píšou na seznamku i takové ženy, které tam uvedou, že chtějí mít vztah, ale neláká je rodinný život?

Odpovědi
Cenobita

Ano, tyto se vyskytují v sekci: flirt

Annabellee

Samozřejmě. Například takové, které si rodinný život už dostatečně užily nebo aspoň vyzkoušely, další děti mít nechtějí či nemohou. Mívají bohatý vlastní program, svoboda jim vyhovuje a život s mužem po boku (což znamená především omezovat se, přizpůsobovat partnerovi a mít spoustu práce navíc) už je neláká. Přesto mají zájem o intimní přátelstvi s mužem, s nímž by si byly blízké. Zdaleka se nemusí jednat jen o flirt, ale často i o dlouhodobý a intenzivní vztah.