Jahoda

Písničky vhodné na diskotéku.

Dobrý podvečer.

Nedávno jsem se zmiňovala o tom, že kamarádka bude mít diskotéku a já jsem proto sháněla písničky Lady GaGa, kterou má ráda. Avšak ne všechny písničky této zpěvačky se mi hodily pro diskotéku.

Proto bych potřebovala nějaké rady a tipy, jaké písničky použít. Diskotéky se zúčastní dospělí i pár mladších. (jelikož pořádá oslavu). Tudíž písničky nesmí být vulgární. Zároveň by ale měly být modernější, nebo alespoň rytmické.

Prosím o Vaše tipy a návrhy, za které předem moc děkuji :)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já bych volil nejúspěšnější a nejhranější písničku loňského léta, prostě hit sezony.
Bohužel, nemám dovoleno dát odkaz.

Další odpovědi
iceT

No,asi bych si zjistila v jaké věkové kategorii se budou nacházet ostatní hosté a jestli budou třeba i děti,abych se přibližně trefila do noty všem.Osobně jsem se zasekla na 90tých letech,protože hudba z té doby se mi nejvíce líbí a přijde mi i rytmická.