lukas.lukas

Písničky na plné pecky

Chtěl sem se zeptat, když je např. odpoledne (14:00 hodin), tak můžu pouštět písničky na plno ?
Doplňuji:
Jestli jo, tak odkdy a do kdy (čas) ?

Nejlepší odpověď
Tlaky

V uvedený čas samozřejmě můžeš.Pokud bydlíš v paneláku nebo činžáku,je noční klid 22.00– 06.00.

Další odpovědi
chudst

Ano, muzete, pokud tim nerusite ostatni :) Obcas pri rodinne oslave (…) se da vyjimka jiste udelat, ale kdyzby to meli vasi sousede dennodenne, jiste by vam nepodekovali.

kapka

Víte, co je nejlepší antikoncepce? Pustit si rádio na plný koule. 😁