Písnička Yesterday od Beatles…?

Znám ji v jiném podání – stejná melodie i text, jen ji zpívá někdo jiný, a nevím kdo.. Kdyžtak si pusťte Největší filmová katastrofa – v 36:15
chci jenom vědět kdo to zpívá, v tomto podání ji nemůžu najít..

Nejlepší odpověď
iceT

Kdy to je ve 36:15?

Další odpovědi
barnajka

Na ten film se mi teď koukat nechce :) Ale z hlavy ti můžu říct, že Yesterday přezpívala třeba kapela Wet Wet Wet. V jejich podání je to jedna z nejlepších předělávek tohoto nestárnoucího hitu… teda aspoň podle mě :)
Dala bych ti odkaz na YouTube, ale píšu z mobilu a YouTube mi tam nefunguje. Tak na to kdyžtak mrkni sám/sama, ale neručím za to, jestli to bude to, co hledáš… :/