Duvemblejt

Písnička na Impulsu

Mohu se zeptat co hrála písnička v době kolem 17:42? děkuji
Doplňuji:
Zahraniční !! na text s bohužel nevzpomenu !! ☹

Nejlepší odpověď
Berušinka

Všichni neposlouchají impuls a i kdyby, tak nemuseli postřehnout co v danou chvíli hrálo.

Zkus mi napsat třeba slova té písničky (impuls občas poslouchám), kdo to zpíval, jaký měl hlas, jestli to byla pomalá nebo rychlá písnička.
Doplňuji:
Jóó, tak to ti, hochu, neporadim =(
Zkus se podívat na ty stránky, které sem vložila barnajka, jinak dál poslouchej impuls – třeba ti jí zase budou hrát – znám tadyto vyhledávání písniček – přeju ti hodně štěstí! =)

Další odpovědi
barnajka

Nápověda by nebyla? :)
Předpokládám, že záznam asi nemáš… Tak zkus aspoň zavzpomínat na kus textu, nebo nám nějak přibliž melodii, refrén, žánr… Byla to česká písnička nebo zahraniční? Zpívá ji muž nebo žena? Byla to novinka nebo už starší věc? Moc šancí tomu nedávám, ale třeba i z toho mála informací někdo uhodne, o jakou písničku se jedná :)

Jestli to bylo něco českýho, zřejmě to byla jedna z těchto:
http://www.im­puls.cz/ceska-muzika
Doplňuji:
Jestli tě jméno té písničky zajímá opravdu hodně, napiš si přímo do rádia. V rádiích se hraje podle předem sestavenýho playlistu, určitě ti tu tvou písničku dokážou zpětně vyhledat (když pěkně poprosíš ;)
Zkus použít formulář níže, buď v komunikaci milý, popros, poděkuj a řekni, že se ti ta písnička strašně moc líbila a opravdu bys rád věděl, kdo ji zpíval a jak se jmenuje. Když budou mít čas ti odpovědět, myslím že ti odpoví.
Kdyby ses náhodou styděl, dej mi vědět (do diskuze k této otázce) – a já jim tu zprávu klidně pošlu. Já jsem drzá jak vopice, mě není trapný nic :)))

http://www.im­puls.cz/kontakt