Písnička

Neví, prosím ,někdo kdo zpívá píseň Tell me why?Je úžasná a zpívá ji nějaký klučina

Odpovědi
panenka

ano mě se tato písen taky líbí a tu písen tell my why zpívá THE BEATLES ALE I ZPĚVÁK JMÉNEM TAYLOR SWIFT
MÁM TADY I JONASE BROTHERS ABY JSI POZNAL KTERÝ ZPĚVÁK TO SKUTEČNĚ JE. DEJ SI DO VYHLEDÁVAČE TELL ME WHY DEJ HLEDAT A ZDE SE TI ZOBRAZÍ SEZNAM KLIKNI NA JONAS BROTHERS MÁŠ K TOMU I ČESKÝ PŘEKLAD A UVIDÍŠ ZDA JE TO ONO

mikiva

Declan Galbraith : Till the day we meet again

Zdroj: you tube

Vikičistič

Odpovím Ti takto:Tell me why je píseň kterou zpívá několik zpěváků. Mě osobně se nejvíc líbí od Beatles a nebo Supermode.Zpívá ji také Shit Happens a nebo Puslover. Dej si www.everymusic.org a tam si vybereš ,která to je.Ahoj.

bárbííí

napr.Jonas Brothers

Zdroj: www.youtube.com/wat­ch?v=ORvWFC7O6lg