terry

Píší vaše děti, nebo děti vašich známých, dopisy Ježíškovi?

http://www.pro­zeny.cz/magazin/de­ti-a-rodina/mensi-deti/35137-deti-pisi-jeziskovi-tahle-prani-vas-rozesmeji

Nejlepší odpověď
anonym

Mám děti už dlouho dospělé, ale Ježíškovi píší stále. Jen nechápu, proč to z nějakého důvodu posílají na mojí adresu. To nejhezčí přáníčko bylo před několika lety od dcery, kde psala: Milý Ježíšku, mohl bys mi splnit přání, aby to byla v květnu holčička?" Asi byla hodná, protože jí ( nám) to přání Ježíšek splnil. Dokonce jsem tu holčičku dostala ke kulatým narozeninám. Takže bonus. :))

Další odpovědi
anonym

holka, když byla malá, tak kreslila dárek, psát ještě neuměla.

hanulka11

vnuk to má i na skype v profilu, takže si to každej přečte – nojo ta dnešní technika dorazila i k Ježichovi :D:D:D
jinak píše dopis i když myslím, že už na něj nevěří,ale je to stejně hezký , když napíše milý Ježíšku, jestli ses nezastřelil přines mi prosím to a to.....:D:D

Kamionacka09

Muj syn pise ma 7let a zatim veri.