Annie B.

Píši si s klukem, ale nikam mě zatím nepozval… Proč si se mnou teda píše?

Nedávno jsem se bavila s jedním fajn klukem a on mi potom napsal na FB. Píšeme si už přes tyden, ale on nevypadá, že by mě chtěl někam pozvat. Dokonce uz jsem ho prakticky pozvala sama, ale zahrál to do autu. Pokud ale nemá zájem, proč mi napsal úplně poprvé a proč pokračuje v konverzaci? :(

Nejlepší odpověď
Psychotic

Ježík, to může být tolik věcí.

  1. Stydí se.
  2. Myslí, že máš na lepšího.
  3. Přemýšlí, jestli on nemá na lepší.
  4. Chce být kamarád.
  5. Neví, jak na to.
  6. Chce tě napřed líp poznat.
  7. Zatím nemá na osobní schůzku čas.
  8. Sám neví, co chce.
  9. … a tak dále, a tak dále. Lidé jsou prostě složití.

Zkusila ses zeptat? A tím nemyslím „Proč si se mnou píšeš?“, tím myslím to třeba nějakým vtipným způsobem nahodit jako téma hovoru.

Další odpovědi
yuko

Tak mu přestaň psát. Pokud má o Tebe zájem, sám se ozve a pozve Tě. Taky je možné, že má na FB stovky holek na psaní aj., ale ve skutečnosti žádnou nemá. A když se neozve, tak ho jednoduše smaž. Nech se dobývat.

majestic

To, že se s tebou baví, neznamená úplně vždy, že mu jde jen o sex. Taky nechápu, kde jste vy holky vzaly, že vás kluk musí někam pozvat, a vy jeho ne, na druhou stranu je ale dobře, že jsi ho ty tedy na konec zkusila pozvat jako první, což se aspoň trochu cení.

Jestli tě zajímá, jestli má on o tebe zájem, tak se ho na rovinu zeptej, ne? Ušetříš si nervy a čas, což je super.

Něco o „dobývání“, jak tu píše uživatelka yuko, je naprostá hloupost, takhle realita nefunguje, to si jen vymyslela určitá skupina holek, a už jen to, že jsi tedy pozvala kluka jako první, dokazuje, že nejsi hloupá, a tak se rozhodně nenecháš tímto ovlivňovat.

Přeji hodně štěstí.

vas999

Asi se stydí.

ivzez

Ne každý, s kým si budeš psát, bude stát i o setkání.
Tenhle – jak je vidět – má zájem (zatím??) jen o dopisování.
Je-li ti to málo, hledej jiné kontakty.