sesednizkola

Píšete si do životopisu znalost slovenštiny?

Jako třeba angličtiny a ostatních jazyku kterými mluvíte? Stejna otazka obraceně i pro slováky tady.

Nejlepší odpověď
anonym

Do životopisu vždy nastrkej i to poslední, co umíš, takže ten jazyk taky.

Další odpovědi
pusinka50

Ja nie, lebo po slovensky ináč rozumiem, ale nepísám a slovenskú gramatiku tiež neviem.

Jestli umíš slovensky, napiš si to do životopisu. Napiš tam vše, co umíš.

Lamalam

Kdybych jí ovládala na takové úrovni, abych se tím mohla chlubit, určitě bych jí napsala. Bohužel, slovensky mluvím stejně směšně, jako mluví Babiš česky.

gecco

Pokud by ti znalost slovenštiny byla v zaměstnání užitečná (či přímo potřebná), určitě ji zmiň…
😉

led

Znalosť slovenčiny si píšem

anonym

Pusi, ne „nepísám“, ale „nepíšem“ 🙂

led

Samba, heš! Pusinka50 ešte stále píše lepšie než niektorí Slováci

anonym

jasné, šéfová 🙂