VampGirl

Píšete nebo psali jste si deník?

Já osobně si ho píšu už několik let. Jak jste na tom vy?

Nejlepší odpověď
anonym

jako dítě jsem si psala,ale nikdy jsem neměla vůli ho psát dlouho

Další odpovědi
quentos

několikrát jsem s tím zkusil začít, ale vždy jsem se na to vybod poté, co jsem několik dní po sobě odbyl poznámkou „dnes nic zvláštního“ :{)>

raději ze života vybírám perličky a ty pak sepisuju do povídek :{)>

Michal

Ano a to dokonce velmi podrobný.

anonym

Můj milý deníčku.....
Kdysi,asi před 150 lety jsem si psal.Našel jsem ho v kufru na půdě, a bylo to dojemné setkání. Jo,jo. Takový starosti bych bral.

lukino185

Ano je to super

bigbít

nepíši…vše mám v hlavě nebo na fotkách =0)

hanulka11

Nepíši, protože na některé věci je lepší zapomenout a ty pěkné mám v paměti.