JájsemRaibek

Píšete dopisy Ježíškovi a chcete, aby vám něco nadělil?

Píšete dopisy Ježíškovi?
A je vám jasné, že ve věku 2016 let už pravděpodobně neudrží moč, natož aby si to zvládl přečíst.

Odpovědi
marci1

Nepíši, nechci nic nadělit. Jsem ráda, že přežiji další Vánoce ve zdraví a pohodě.:-)

Kepler

Už nepíšu, naposledy a jen jednou, když mi bylo asi šest. Všechno co jsem si přál, dostal můj nenáviděný spolužák ve třídě a já dostal jenom omalovánky. Od té doby nevěřím na beztřídní společnost. Ježíšek to vzdal už před Vítězným Únorem, protože byl vytlačovaný Dědou Mrázem. Jo a Česká pošta taky stojí za ho*no.

Lamalam

Dopisy v době elektronické komunikace?

Mc Merkurion

… dneska jedině mejla, dopis jsem psal naposledy na vojně …

ivzez

Ježíškovi jsem nepsala ani jako dítě.
Nenapíšu mu ani letos – i když letos bych vyjímečně jedno přání měla…