Píšete a mluvíte zde všichni pravdu:?

Až na některé vyjímky co znám,jsou tu lidé,co svůj nick umějí pěkně využít.Mluvíte zde všichni´pravdu,nebo se jen tváříte ,jako by nic?
Je tu ´plno lidí,kterých si fakt vážím,ale zase jsem poznal některé,co sem choděj jen tak pro prdel a na ničem jim nezáleží.
Je vaše mysl taková,že se raději přizpůsobíte kvantitě neznalých,či jste na straně těch pravých?
Jsme tu jednou za život a proto sem jen piště v právě a prosím nepodvádějte,DÍKY

Nejlepší odpověď
briketka10

já teda ano a vždycky jsem mluvila pravdu

jen mám pocit, že někteří zde, když položí
otázku a ptaj se třeba, že kamarád má ten
a ten problém myslej tím vlastně sebe a tím
lžou..

Další odpovědi
dudu

Tak přísahám.

gecco

Odpovím jen na otázku ´v nadpisu´ (dalšímu textu asi nerozumím)…
😉

Ano. Ale odpovídám jen za sebe – za ostatní nemohu.

Kelt

Zajímavá otázka, co je to vlastně pravda a co tím míniš třeba ty? Je otázka, odpovím, napíšu svůj názor. Například v odborných věcech – přírodní vědy, kde jde o jednoznačnou odpovď, mohu odpovědět pouze správně, nebo špatně. A to i v dalších tématech – vím, nebo mám zkušenosti, buď osobní, nebo nějakým způsobem získané a použiji to. Někdy odpovím, někdy mne dotaz dorazí, že dotyčnému něco napíšu. Napříkad, když je někdo líný se podívat na něco na internetu a místo toho čeká hodiny na odpověď. Snažím se psát pravdivě a taky dokážu číst mezi řádky a poznat daného člověka. Mnohých lidí si vážím, někdy poznám, kdo potřebuje opravdu pomoc.
Ona každá lež se člověku vrátí. Pokud jsem nikdy nebyl v USA tak se tady nebudu chválit znalostmi o dané zemi jen proto, že jsem si přečetl několik indiánek od Karla Maye. Pokračoval bych dále, ale asi jsi mne pochopil.

talka

Vždy – a nejen zde.
Doplňuji:
Jediné co nenávidím: LHÁT A KŘIVDIT KOMUKOLIV.

mosoj

Otázka je mimo mísu. Pokud vím tak zde se odpovídá. Dobře, nebo špatně.
Takže když špatně, tak nemluvím pravdu. To platí pro všechny uživatele.
Ale asi jsem zapomněl že je zde jeden neomylný i když jsem si toho, že by byl neomylný, nevšiml.

rigormortis

Pravdu?
Pokud píšu proti obecnému názoru lžu? Dle normality ano…
Pokud dle mého úsudku říkám mě známou pravdu, nelžu?…není to pravidlem.
Pokud jsem přesvědčen o pravdě a pravda to není…lžu?

Mirdas

Opravdu jsi přesvědčený zda má mnoho lidí na určitý dotaz rozdílné názory, musí bezpochyby i lhát ?
A kdo určí který je ten pravdomluvný ?

zjentek

tak třeba já odpovídám po pravdě a velmi upřímně, tudíž některejm místním šajbám (třeba mosoj) to může přijít, že tady lžu ;q
..doufám, že na tom zase není něco nelogickýho ;q

anonym

Řekněme,že se přispůsobujeme,pro­tože jsme přispůsobiví – děkujeme odejděte hihi.
Doplňuji:
JA BITTE!