Zlatý

Píseň o Facebooku? Je pravdivá?

Co vy na to ?
Doplňuji:
http://www.stream.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Píseň super.A pravda na 100%

Další odpovědi:

Zlatý

Já jsem si jí poslechla odpoledne když jsem si něco hledala na Seznamu a souhlasím s kolegyní že je pravdivá.

Zlatý

Je to jen o tom, jak tento nástroj používáte. Lidé, co ve fb vidí zlo, tisíce neznámých "přátel", závislost a nakonec i jistou zhoubu lidstva ... lamentují na to, že tento nástroj používat neumí, a co hůř - jejich zkušenost se v jistém bodě zvrhla v nějakou hloupost (obvykle: farmaření, nebo absurdní odlovy přátel).

Je to takový moderní hon na čarodějnici, a rozhodně není moderní jít proti proudu (i když si trochu troufám) ... facebook je třeba spálit, protože co jiného může za "tvoje" problémy v životě, za tvé nesplněné sny a omyly, za pocit marnosti ? Vždy je to někdo jiný, že ? Teď facebook, za pár měsícu třeba Santa Claus, ...

//

Fb je zkrátka jen prachsprostý komunikačni prostředek, který je sám o sobě němý a hluchý... stejne jako telefon, jako internet. Problém je trochu hlubšího rázu - vždy hledáme příčiny chyb v něčem/někom jiném, než kde bychom je hledat měli - zvlášť se toho dopouští neomylní rappeři, kteří tak rádi ukazují na vše v prostoru mimo své vlastní ego.

;-)

Bronzový

Je pravdivá a proto tam nejsem.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.