chaa23

Píše se vám líp propiskou nebo tužkou ?

(nemohla jsem vybrat žádné téma, tak jsem tam dala toto)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
quentos

Propiskou

dobré bývaly čínské, ale i dnes se najdou celkem slušně sloužící propisky. Tužka je na psaní nanic, nepohodlně se drží, více se rozmazává…

anonym

Propiskou

Chybí jiná možnost!!!

melanie

Propiskou

Doplňuji:
Obojím, ale trochu líp asi propiskou 🙂

Dlostev

Propiskou

Doplňuji:
Tak u mě na psaní určitě propisku. Tužku na kreslení, nákresy.. :)

garibaldi

Propiskou

zzzzz

Propiskou

Ale už s ní moc nepíšu. Dnes vše člověk naťuká do PC nebo do tabletu, mobilu atd. Vždyť už i seznam na nákup si píšu do mobilu. Snad to ruční písmo nezapomeneme.