vlastina

Píše mi to-zda byla paměť.karta správně nainst.(jak to mám prosím zjistit,poradíte?)

Nejlepší odpověď
Amélie

Nechci vám do toho mluvit, ale jak vám má kdo pomoct, když svůj problém napíšete takto stručně.

Jak mají asi lidé vědět co je to za pamětovou kartu a od čeho a proč vám to vlastně nefunguje..

Ach, ženská!!

Další odpovědi
mosoj

Opět nevím co je soubor PCC. Předpokládám, že by se mohlo jednat o ovladač tiskárny.
Zkuste přeinstalovat ovladač tiskárny.
Postupujte přesně podle manuálu. Ta tiskárna již tiskla a nebo je to první pokus ?
Některé tiskárny potřebují aby při instalaci ovladače byly připojené a zapnuté !
Těch informací je opravdu zoufale málo.

anonym

no zkusime to ale bez vice informaci to rozhodne nepujde … musite uvest co jste delala, jaka aplikace vam tohle pise, a na jakem zarizeni … ani nevime jestli mluvite o telefonu pocitaci nebo lednici 🙂

vlastina

Omlouvám se za strohost,ale koukám na to jak tele.Jedná se o počítač,a přímo tiskárnu (Brother DCP-145C).Chci otevřít soubor PCC-a napíše mi to o té paměťové kartě.