Neonka

Píše ještě někdo tak pěkné knížky o zvířatech jako zvěrolékař Herriot a přírodovědec Durrell?

Nejlepší odpověď
anonym

Nedám dopustit na našeho Jaromíra Tomečka.

Další odpovědi
vagra

Píše.Například Jeff Corwin je sice známý především díky televiznímu pořadu National Geographic-Divočinou s Jeffem Corwinem,ale napsal,mimo jiné i knihu s názvem "Život na hraně: Ohromující vztahy v přírodním prostředí./Living on the Edge: Amazing Relationships in the Natural World /
Prozatím se ale nenašel nikdo,kdo by ji přeložil do češtiny.Škoda.

Zdroj: Různá literatura

stana73

Doporučila bych Betty Mc.Donaldovou,její knížky chytnou a pobaví