hornik.

Píše Bible o úkazech na slunci, měsíci a hvězdách v době konce ?

Jak o tom píšou tady http://www.zna­menicasu.cz/zvlas­tni-ukaz-na-mesici-mesic-v-poloze-misky/

  • já nevím!

Odpovědi
arygnoc

asi ne, pro bibli to byly jenom světýlka.

ale vážně:
bibli znám, všude jsou vesmírné tělesa jenom jako poslové – tak snad vyjde nějaká hvězda (rozuměj v biblickém ponětí) skázy, ne?

dědapetr

Vždy se najde někdo kdo situace využije ve svůj prospěch a hodí se mu cokoli třeba Japonsko a bude hlásat konec světa,aby na tom vydělal.hlavně se přstaňte strašit a šířit paniku.