kulichmulich

pírka do vlasů

Je divné, aby si dal muž pírka do vlasů?
chtěl bych něco jako je dole na této stránce: http://www.wo­odcraft.cz/fi­les/infostudna/hau­_kola/slavnos­t/pera_vlasy/pe­ra_vlasy.php

Nejlepší odpověď
anonym

U Indiánů to bylo zřejmě normální. Za posledních x desítek let jsme si zvykli na střízlivou eleganci u našich mužů, která se moc ve zdobnosti nezhlédla. Možná nastal čas vrátit se k přirozené potřebě "zkrášlovat se " i u silnějšího pohlaví. Viděla jsem už různé výstřelky, tak si myslím, že bych bez újmy na svém zdraví přežila i tohle.
Záleží na vkusu a míry recese, které jste schopný.

Další odpovědi
beer

Proč ne? Osobně bych se nad tím ani nepozastavil, viděl jsem už ledaco a často zajímavé )
Samozřejmě, asi by byla vhodná pera(o) dravců, ne celé brko z pavího vocasu )) Najdeš to v lese, na poli, ZOO nebo záchranné stanici.

Damiana

Proč ne? Podle toho v jaké společnosti se pohybuješ. Jestli tak vyrazíš někam, kde na to ale nejsou připraveni, budou tě nejspíš považovat za týpka, co přespává v kurníku, nebo přinejlepším Toho, který tančí s vlky…:-)