lucille

pircing – kolik to stojí??

ahoj chtela bych si udelat piercing do obočí ale vubec nemam tušení kolik to stojí a kde se to delá??…dela se to v nemocnici nebo kde???…a nevite kolik to stojí priblizne penez??…díky

Nejlepší odpověď
1popelka1

Někteří chirurgové dělají piercing – zadarmo i za poplatek za aplikaci.
Jinak určitě tetovací a piercingová studia, salóny.
Ceny jsou různé – naušnice + aplikace třeba za 550,– nebo taky 800,–. Záleží na studiu a taky lokalitě.

http://www.fir­my.cz/remesla-a-sluzby/sluzby-pece-o-telo/tetovaci-a-piercing-salony
Doplňuji:
Za sebe dávám přednost určitě chirurgovi před pochybným salónem, ale není problém zjistit si kvalitu salónů, určitě někdo v tvém okolí piercing má, tak dej na jejich doporučení. Dezinfekci používají určitě taky, takže bych neměla ze salónu s dobrou pověstí strach.

Hodně chirurgů kdysi dělalo piercingy po práci a zadarmo. Stačilo jen přinést náušnici.A pak ti dali recept na Framykoin. Teď už si nechávají platit a taky jich spousta toho nechala.

Další odpovědi
Cullinda

Doporučuji si zajít raději na chirurgii.
Dáš jim svou naušnici, oni ji dají do desinfekce a za hodinku se vrátíš. Pokud budeš chtít, mohou ti dát lokální umrtvení – to je cca 150,– kč.
Propíchnutí bude taky levnější a jistější od doktora než v salonu.. Já se i s desinfekcí a umrtvením pupíku vešla do 300 kč, ale už je to pár let..

ReHu

V tetovacím salonu. Ale zajdi raději do ověřeného, ne všichni dodržují hygienická a zdravotní pravidla. Pokud je salon kvalitní, i ti poradí.
Já mohu doporučit jen jedno v Pard.

Spiritus

radši bych si zašla do kvalitního salonu než do nemocnice,maj tam větší zkušenosti…
a k lokálním anestetikům-ty ke kultuře piercingu nepatří…

bábina29

stojí ti za to se opičit po ostatních?vždyt to dneska má skoro každej a za chvíli to stejně moderní nebude-nehledě na možné komplikace při špatném výběru odborníka…fakt ti to stojí za to?na pár let bít kooooool?uvědom si to…taky sem mívala úlety v podobě zelených vlasů,střídání délek vlasů i sukýnek…ale díra do jakékoli části těla kromě uší…????