marek.29

Piráti z karibiku od DJ Tiesta..

Ahoj mám takový problém.. existovala na Youtube uplně dokonalá verze remixu známé úvodní skladby z Pirátů z karibiku od DJ Tiesta.. Bohužel ji zakázali kvůli právům takže to bude něco originálního. TO co tam teď asi 10× je pod sebou – to mi sem nelinkujte.. Spíš jestli si tu verzi někdo nepamatuje a nemá náhodou mp3.

Během celého videa svítilo ve videu I <3 HOUSE v bílém kolečku na šedém pozadí.. :)
Doplňuji:
Už jsem ho našel to video.. SonsyMite má pravdu – je to od nějakýho MCMuddina..
Myslel jsem toto video: http://www.you­tube.com/watch?v=ksDO­IIv5HeQ

Odpovědi
Tom20

Mám jednu verzi v mp3ce…nevim,jes­tli myslíš zrovna tuhle,ale můžu poslat.Dej maila třeba po soukromý zprávě tady.

SonsyMite

Pokud myslíš Tiësta, tak ten nikdy nic takového nedělal…