jakho

piracetam a poznatky

Za jak dlouha začne účinkovat? Bral ho někdo, máte nějaké poznatky s tímto lékem, díky

Nejlepší odpověď
Wang

Mám s ním zkušenost.
Obvykle 4 týdny.
Dávkování potom je podle indikace.
Hlavně se nebere večer, aby člověk usnul a neměl živé sny (podporuje prokrvení mozku).

Další odpovědi
jendahun

Ano,bral jsem ho.Nestudoval jsem na sobě jak je rychlý nástup,ale funguje to.Prostě rychlejší prokrvení mozku,lepší soustředění a taky mě přestaly brnět ruce.Nemělo by to mít vedlejší účinky,vyloučí se to močí,ale přesto dnes používám občas raději gingko biloba.Je to přírodní,i když si myslím že účinné látky je tam jak v kravincu loja.Piracetam se prodává taky v tabletách Kalikor.
Doplňuji:
Měl jsem pocit,že jsem trochu víc nervózní,ale to jsem vlastně pořád.

isteron

Wikipedia hovorí :

http://sk.wiki­pedia.org/wiki/Pi­racetam