eva

pípání v obchodě u Vietnamců

V pátek jsem s kočárkem vjela do obchodu a začal mi pípat.Prodavači Vietnamci mě začali prohledávat jak největšího zloděje,lezli mi do kočárku,dcera spala,málem mi ji probudili,roze­pínali jí fusak,prohlíželi kapsičky,…Byla jsem tak rozčilená…Zajímalo by mě,kolik si k nám toho vůbec můžou dovolit!

Nejlepší odpověď
anonym

Evi, mám podobnou zkušenost. Jednou jsem byla zachycena pípákem v DM drogerii. Narozdíl od tebe jen s kabelkou. Už jsem čekala, že se budu muset vysvléknout do spodního prádla, protože jsem byla za hlavní „nechtěnou pozornost poutající“ podezřelou osobu. Musela jsem se červenat až na zadku. Nakonec se zjistilo, že jsem někde v uličce našlápla magnetický „safer“ pásek z nějaké kosmetické kazetky. Odcházela jsem s jejich omluvou, ale ten otřesný pocit hanby, to smazat rozhodně nemohlo.

Další odpovědi
standa

Dovolit si toho moc po ´právní´ stránce nemůžou, ale faktická situace je jiná.

Ochranka vás může pouze zadržet jako ´podezřelou´ osobu, ale dál už na vás nesmí ani sáhnout…, to nemluvě o prohledávání vašeho soukromého majetku.

K této činnosti je oprávněna pouze Policie ČR.

Pokud máte sílu, potřebu, čas a svědky, kteří byli přítomni zmiňovanému jednání obchodníků, tak doporučuji podat podnět ČOI.

maka

neměli by skoro nic jestli si nejela z obchodu maka