Kutiltim

Pionýr nechytá

Dobrý den, mám problém s pionýrem. Nechytá ani na roztlačení, svíčka jiskru dáva…osobně odskoušeno;) odtrh mám 0,45 mm (mezi kladívky) když svíčku vyndám je i mokrá…zkoušel jsem jich tam dát několik a je to pořád stejný…Díky za každou odpověď
Doplňuji:
Edit: Byl jsem se projet(ještě nemám papíry) po cestě mi to začalo chcípat a ž to chcíplo…kousek jsem tlačil, pak se mi to povedlo nakopnout..dojel jsem domu a už nic…:(

Nejlepší odpověď
Alesh

A co benzín, je čerstvej, není v něm voda? Karburátor je vyčištěnej a dává dobře, jestli to není uch*aný?

No, tak nebude to tím benzínem? Bych se mrknul do karburátoru, vylil, vyčistil, můžou tam být nějaký sra*ky. Taky je dobrý, když se to uch*ije, vyšroubovat svíčku a párkrát šlápnout, aby vylítal ten přebytečný benzín.

Další odpovědi
venkovan

Mokrá svíčka může znamenat, že je chyba v elektrice. Třeba to může být kondenzátor a nebo zapalovací cívka. Když je svíčka venku tak jiskru to hodí, ale může být slabá. Nicméně taky tam může téci mnoho benzinu.
Pokud je svíčkam mokrá, tak není od věci jí vysušit a také protočit motor bez svíčky aby z něho vylétal benzin co je v klikovce a nad pístem.

Kutiltim

Nejde mi připsat text do otázky, tak to píšu sem. Když ho roztlačuju tak jakoby jede v hodně nízkejch otáčkách. Dík za odpovědi:)