Avatar uživatele
Kutiltim

Pionýr nechytá

Dobrý den, mám problém s pionýrem. Nechytá ani na roztlačení, svíčka jiskru dáva…osobně odskoušeno;) odtrh mám 0,45 mm (mezi kladívky) když svíčku vyndám je i mokrá…zkoušel jsem jich tam dát několik a je to pořád stejný…Díky za každou odpověď
Doplňuji:
Edit: Byl jsem se projet(ještě nemám papíry) po cestě mi to začalo chcípat a ž to chcíplo…kousek jsem tlačil, pak se mi to povedlo nakopnout..dojel jsem domu a už nic…:(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4696 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

A co benzín, je čerstvej, není v něm voda? Karburátor je vyčištěnej a dává dobře, jestli to není uch*aný?

No, tak nebude to tím benzínem? Bych se mrknul do karburátoru, vylil, vyčistil, můžou tam být nějaký sra*ky. Taky je dobrý, když se to uch*ije, vyšroubovat svíčku a párkrát šlápnout, aby vylítal ten přebytečný benzín.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Mokrá svíčka může znamenat, že je chyba v elektrice. Třeba to může být kondenzátor a nebo zapalovací cívka. Když je svíčka venku tak jiskru to hodí, ale může být slabá. Nicméně taky tam může téci mnoho benzinu.
Pokud je svíčkam mokrá, tak není od věci jí vysušit a také protočit motor bez svíčky aby z něho vylétal benzin co je v klikovce a nad pístem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kutiltim

Nejde mi připsat text do otázky, tak to píšu sem. Když ho roztlačuju tak jakoby jede v hodně nízkejch otáčkách. Dík za odpovědi:)

před 4695 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava