natuliii

Pinnacle videospin je zadarmo?

Je to program na úpravu videa…je to program zadarmo po 30.dnech??
Doplňuji:
Všude se sice píše,že je zadarmo,ale když si tam chci otevřt video na upravení,chce abych si koupila aktivační klíč…co s tím?

Odpovědi
anonym

http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/zpraco­vani_videa/vi­deospin/ a free
Doplňuji:
omlouvám se, i portály to přejímají jako free, po bližším dohledání to není. Problém portálů s hafo programů.
Používám pinnacle a na naše finanční poměry slušné cca 2000 Kč.