mskom2

PINGIN IM Klient- potřebobal bych poradit Icq i Skype mě chodí a nemohu se přihlásit k Facebooku nevýte někdo jak nato

Hlásí mě to ( Error getting info from Facebook. ) a pokud vyjede tabulka s certifikáty tak že nemohl být certifikát ověřen )

Za radu moc dík
mskom

Odpovědi
Michal Kole

Mám pocit, že se musí stáhnout pluginy a pak v nastavení nastavit loginy (jméno a heslo) na jednotlivé služby. Pingin jsem měl krátce a už je to 5 let a už si to nepamatuji