akvidzerp

pili ste někdo alkohol o víkendu?

jako já:)

Nejlepší odpověď
terry

V noci jsem si dala trochu bílého vínka :).
Moc jsem si pochutnala.

Další odpovědi
Jikra

No jistě taky kdy jindy. Až budu na pravdě boží tak si ani necucnu.

WeeBear

Ne, nepiju. Nevidím v tom pro sebe žádné plus.

anonym

Proč se ptáš v čase minulém? Já teprve začnu,viz má odpověď na tvoji předešlou otázku!

hanny 2

Ano,pila jsem víno na oslavě pátých narozenin mé vnučky.A dnes večer si taky trochu dám!

ten který je

Ne!
http://img.na­dapenny.com/t20/120­50/nadap120010669­270237.jpg

Drap

I když nepiji téměř vůbec, tak v sobotu něco málo

honza19hk

samozřejmě,přeci ho nebudu pít v práci,to by to dopadlo.

Damiana

Nepiji alkoholické, ale dealkoholizované. Teď zrovna máme otevřenou lahvinku extra suchého Müllera. Alkohol jsem samozřejmě zkusila, ale nebaví mě, nechutná mi a dovedu se skvěle bavit i bez něj. Umím namíchat tak skvělé nealko koktejly, že klasické Mojito, CampariSoda, Kir Royal, Cosmopolitan nebo Piňa Colada jsou od mých „virgin“ verzí chuťově k nerozeznání. A ta nealko vína od Carla Junga jsou chuťově daleko lepší, než některá alkoholická. Jen se dají špatně sehnat.

suaeda

Svařák z červeného jako prevenci proti nachlazení.

Mapel

Zrovna včera ano. Přiletěl soused, že jim nejde elektrický kotel a oni mrznou. Tak jsem vzal brašničku a po opravě mě nepustil dokud jsme nezvládli láhev červeného.

venkovan

Co je to víkend – normální člověk víkendy nedodržuje. Zejména v pití alkoholu.

franku

V takovém počasí je to nutnost,nejen o víkendu,ale decentně.