Pijí kočky vodu?

Kamarádka jela s mamkou nadovolenou a mě poprosili, jestli bych se jim na týden nepostarala a o dvě kočky, sali mě dvě misky a konzervy, a já nevím, jestli dokaždé té misky mám dá tu konzervy nebo do jedné konzervu a do druhé mléko? Já jsem to udělala tak že jsem do jedné dala konzervu a do druhé vodu, jenže můj tatka s mamkou mě řekli, že kočky vodu nepijí, tak sem jim tam dala mléko.
A chtěla sem se zeptat, jestli pijí kočky vodu, když třeba jsou zatoulané a nemají co pít, tak jestli se napijou z kalůže jako psi?

Nejlepší odpověď
anonym

Nedávej jim běžně mléko, ale právě vodu…
A – ano – kočky v přírodě (i divoce žijící, i „zatoulané“) pijí jen vodu – těm mlíko nikdo nenadojí…
;-D

Další odpovědi
KatkatkaW

Rozhodně vodu! Z mlíka maj s*ačku

štamgast

Samozřejmě že pijou vodu a měli by. Mlíko je spíš na zasycení než na žízeň.

Zdroj: Vlastní nedávná zkušenost

Jakub Tlapal

Kočky vodu rozhodně ano a pokud vám ji nechtějí pít, tak je možná problém v tom, že nemají tekoucí vodu. Tu kočky milují. Máme kočku z útulku a taky nechtěla pít, tak manželka někde vyčetla, že jsou skvělé fontány na tekoucí vodu, tak je našla na https://hobbi­o.cz/fontany-pro-kocky/ , objednala ji a jak kočka najednou začala pít 🙂 .