Avatar uživatele
Mili @

Pijete vodu přímo z vodovodu, kupujete si balenou nebo jste si pořídili filtr?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, rynek878, Elk před 4894 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

V naší lokalitě nám teče kvalitní voda z podzemních zdrojů, takže pijeme přímo z kohoutku. Balená voda určitě není to pravé ořechové a navíc představuje zlatý důl pro její dodavatele, vždyť v přepočtu stojí kubík této vody něco přes sedm tisíc korun a to pomíjím binec z těch zatracených PET lahví.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elk

U nás – Plzeň – je voda výborná, takže klidně piju čistou a nevadí mi to. Nekazím to chemickou šťávou, maximálně někdy vitamínama. Pro rodinu ale kupujeme taky balenou, ale nejlepší je s příchutí chmele…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Piji vodu z kohoutku u nás je chutná voda.
Byly časy kdy jsem tahala balíky v vodou, ale nechutnala mi ,pak jsem si pořídila filtrační konvici a používala jsem ji zhruba rok. Voda byla moc dobrá , ale nyní jak již jsem psala voda z kohoutku mi vyhovuje a chutná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

Z vodovodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Filtr. eSpring.
Zpočátku jsem si říkala, no…nic zvláštního. Po pár měsících je voda z kohoutku )mám možnost vody z vod.řádu z několika míst, i studniční)i vět­šina vod balených k nepití. Kroutí mi to pusu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Dříve balenou, nyní máme filtr.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek