Mili @

Pijete vodu přímo z vodovodu, kupujete si balenou nebo jste si pořídili filtr?

Nejlepší odpověď
dudu

V naší lokalitě nám teče kvalitní voda z podzemních zdrojů, takže pijeme přímo z kohoutku. Balená voda určitě není to pravé ořechové a navíc představuje zlatý důl pro její dodavatele, vždyť v přepočtu stojí kubík této vody něco přes sedm tisíc korun a to pomíjím binec z těch zatracených PET lahví.

Další odpovědi
Elk

U nás – Plzeň – je voda výborná, takže klidně piju čistou a nevadí mi to. Nekazím to chemickou šťávou, maximálně někdy vitamínama. Pro rodinu ale kupujeme taky balenou, ale nejlepší je s příchutí chmele…

hanulka11

Piji vodu z kohoutku u nás je chutná voda.
Byly časy kdy jsem tahala balíky v vodou, ale nechutnala mi ,pak jsem si pořídila filtrační konvici a používala jsem ji zhruba rok. Voda byla moc dobrá , ale nyní jak již jsem psala voda z kohoutku mi vyhovuje a chutná.

kropitko

Z vodovodu.

ReHu

Filtr. eSpring.
Zpočátku jsem si říkala, no…nic zvláštního. Po pár měsících je voda z kohoutku )mám možnost vody z vod.řádu z několika míst, i studniční)i vět­šina vod balených k nepití. Kroutí mi to pusu.

BEAES

Dříve balenou, nyní máme filtr.