vivatis2-

Pijete radši studené mléko nebo teplé?

Nejlepší odpověď
Andělé

Studené

Studené a plnotučné.Ráda si sucnu i šlehačky.Teplé nesnáším od školky,kdy na vrchu plaval škraloup,ble:-(
Kakao mám ráda horké.

Další odpovědi
anonym

Studené

Klasika, jako andělé a v horkém kakau.
Pokud jsi myslel kravské, ještě chybí čerstvě nadojené, ale daleko nejzdravější je kozí (koza nikdy nestoná), Slováci ještě pijí ovčí.
Ale to kozí je příliš drahé na pravidelné pití.
Leda mít vlastní kozu, dává až 2 l/den.

fcoop

JINÁ ODPOVĚD'

A až budeš znát tu strašnou realitu---co si počneš,jak s informací naložíš?

terry

JINÁ ODPOVĚD'

Někdy studené a jindy teplé. Podle chuti.

tom004

JINÁ ODPOVĚD'

Studené,nebo horké.Vlažné,ani náhodou.A,zásad­ně,PLNOTUČNÉ.

dědapetr

Studené

s rumem.

DDarent

JINÁ ODPOVĚD'

vlažné

samicek333

JINÁ ODPOVĚD'

mléko mám nejradši takové vlažné, ale kakao mi chutná víc – to ale horké

anonym

Studené

a kvalitní.

lejla37

JINÁ ODPOVĚD'

Jak mám nááladu

filva

Teplé

Syd

nepiji mléko

Mam intoleranci laktózy, a po letech jsem si tak zvykla, že i když bych chtěla jíst něco z bezlaktózovýho mlíka, tak jsem zjistila, že mi přestala chutnat chuť mlíka jako taková

baghira

dědapetr: mléko s rumem? To zní dobře, musím to někdy zkusit.
Poslouchat staré lidi se vyplácí :D