Andělé

Pijete raději minerálky balené v pastových lahvích či ve skleněných?Děkuji.

Teprve pár dní kupuji minerálky ve skle,moc nám chutnají,nedá se to s těmi plastovými vůbec srovnat. Jejich výborná chut mi připoměla malé limonádky za socialismu.
Pijete je také a chutnají vám?
Děkuji.:-)
Doplňuji:
Bobule,přesně tak,zrovna máme na stole Hanáckou minerálku ve skle a oproti plastové se to skutečně nedá ani srovnávat.
O sodastream jsem také slyšela samou chválu i to,že vyjde levněji.
Děkuji moc všem za odpovědi.:-)

Nejlepší odpověď
Bobule

chuntají a zkušenost mám. Hanácká kyselka ve skle a v plastu se nedá ani srovnávat. Ve skle je prostě lepší, příjde mi, že v plastu ji šidí.
Jinak se nám doma osvědčil Sodastream, kde si děláme bublinkové sodovky sami a s kupovanýma sodovkama se nedá srovnávat. bezkonkurenčně výjde samozřejmě i levněji.

Další odpovědi
Damiana

Kupujeme také raději ty ve skle – Mattoni, Magnesia, Perrier, San Pellegrino, ale občas je kumšt je sehnat, protože všechny obchoďáky je neberou a pak ta pruda s přepravkami… Je pravda, že v porovnání s balením v plastu jsou chutnější, takové ostřejší. Ale na cestování – to se Petkám nevyhneme. Z Mariánek si vozíme vodu také ve skle.
Pokud někdy kupuješ i 100% džusy, doporučuji sklo také, je to úplně jiná liga. 🙂

www

Minerálky sice nekupuji, ale že zkušenosti vím, že sklo je zkrátka sklo. Jiná chuť, ať je to cokoli.
Největší děs – pivo, víno (i burčák) v plastu, brrr!

štamgast

Tak minerálky ve skle jsem ještě neviděl. A minerálky příliš nepiji, když už, tak v plastu.

terry

Piju vodu. Bez bublin. Minerálky už také ne.
Se sodastreamem jsou lidé spokojeni, to je jasný.
Ale bublinky nejsou pro člověka zrovna zdravé.
Já dříve pila jen bublinkové vody, pak mírně perlivé a nyní už bez bublin.

hanulka11

já piji vodu z vodovodu mám filtrovací konvici a voda je dobrá

tatanka

Minerálka ve skle je určitě nesrovnatelně lepší, ale porovnejte cenu. Je taktéž vyšší. Pamatujete třeba na coca-colu v skle obsah /0,2l?/ určitě podstatný rozdíl mezi plastem.

Andělé

Damiáno,vidíš,to zkusím,děkuji za tip.
Je fakt,že v kavárně džusy jako např.Cappy jsou sice drahé,ale skutečně lahodné.
Děkuji.:-)

Damiana

Zkus se mrknout v Albertu po 100% džusech Vico z Chelčic. Jsou ve skle (750 ml), vynikající a cenově dostupné. Jen se musí rychle spotřebovat, protože jsou bez konzervantů – což je zase šlechtí. 🙂

Andělé

To jsi hodná,mrknu tam na ně koupím je.Děti džusy milují,tak budou moc rádi. A bez konzervantů jsou pro ně ideální. Sice je musí rychle spotřebovat,ale jak píšeš,džusy to šlechtí.:-))
I já mám ráda džusy,tak Ti moc děkuju za tip,už mám název zapsaný.:-)

Damiana

Rádo se stalo. Ať chutnají. 🙂

Andělé

Děkuji moc. Vždy mi skvěle poradíš.:-)

Andělé

terry,také piju vodu bez bublinek a té opravdu vypiju hodně.Piju ji už dlouhá léta.
Sladké minerálky nepiju,jen výjimečně,kupuju je dětem. Ale jak jsem ji ze skla ochutnala,chut mě mile překvapila.
Souhlasím,že bublinky nejsou zdravé,ale občas piju přírodní jemně perlivé minerálky.
Děkuji za odpověd.:-)

Andělé

Tatanka,tj.prav­da,že ve skle jsou minerálky dražší. Pijeme hodně,takže nemůžeme zůstat jen u nich. Ale občas je dětem koupím..:-)