lexx

Pijete někdy sami a doma, tajně?

Samozřejmě, raději s kamarády, ale skoro žádné nemám, někteří už zemřeli, jiní emigrovali z ČR pryč do civilizace, společnost se rozvrstvila, úspěšní se sockama nepaktujou atd. Nejčastěji láhvový pivo (plechové a PET nesnáším), víno velmi málo – raz za měsíc až dva, destilát jednou v roce na Vánoce.

Nejlepší odpověď
briketka10

Dříve, když jsem pila, tak jsem měla rozdělaný
pivko i druhý den a jen k jídlu. Z vínka jsem si
dělala střik k němu vždy nějaký dobrý sýr :)
Teď už půl roku piju jen nealko pivko a 1 – 2 za
měsíc moc nepiju a se sýrem, který se k němu
hodí.

Další odpovědi
chachar1922

Klidně sama. Ale s někým je to lepší. V létě občas to pivko, ale spíše jsem vinař a jedině moravské vína.

iceT

Maximálně domácí slivku či něco jiného, ale jen tak stopečku a stačí. A jen když přijedu k našim, jinak nee.

quentos

Sám jo – např. pivko po obědě, vínko kvečeru – , ale tajně, to ne, není důvod… bejvávalo…

BANAN93

sám nepiju nikdy, svoláme se nejčastěji do takové „klubovny“ s vlastní pípou a barem domluvíme se co kdo koupí, aby bylo všeho dostatek a zakalíme za supermarketové ceny. Většinou nás je 8

ReHu

Proč tajně?
Nepiju tolik, abych to musela tajit.
Pivo moc nemusím, občas v létě nebo někdy po obědě.
Večer si někdy dám na pohodu trochu vínka 🙂

anonym

Když piješ doma sám, piješ tajně, to dá rozum. Když si někdo dá do nosu, jak je to ve tvém případě, že si nemá s kým vypít, tak to beru, ale nechápu člověka, který má, jak tvrdí, kamarády a pije doma sám. To určitě zapíjí alkoholem žal z důvodu odchodu manželky a takoví jsou pro společnost nejhorší!

anonym

Jo, piju doma sám, ale kamarády mám.
Kam se kouknu nikdo není, není tohle ke zbláznění?
Kamarády žádné nemáš,jak to potom doma děláš.
Kořaličku, pivíčko, na to naše zdravíčko.
http://tinypic­.com/player.php?v=2i­ae8m1%3E&s=9#­.VmKz6o0QVjo