ReHu

Pijete někdy Bubble tea? Mám dojem, že začínám být závislá.

Nejlepší odpověď
gecco

;-DD
Ne – já jsem docela konzervativní, takže jsem ještě nenašel důvod BubbleTea vůbec ochutnat…
😉

Další odpovědi
da ny

Ano z Bubbleology…
Mám svou „nej“- oblíbenou kombinaci, ke které se po ochutnání „novinky“ vracím. Chutná mi více v teplejším počasí :D
V našem kraji se neprodává, tak si dávám při cestě do Plzně nebo v Jižních Čechách. Stačí mi tedy 1 – 5 kousků v měsíci ;)
Cena se mi jeví jako nepřiměřeně vysoká!

Wnaty

Ne, všechny mi přijdou takové chemické, nemám to ráda. Já zas ujíždím na značce UGO- šťávy a drinky na baru přímo z ovoce, zajímavé kombinace 🙂.