quentos

Pijete někdy (alkohol) o samotě? Považujete to za něco špatného?

Tak třeba já jsem si momentálně nalil sklenku whisky, pustil si dobrou hudbu a moc si to užívám, podobně jako si dokážu užít pivo po obědě. Někteří však říkají, že o samotě pijí jen notorici :{D> jak to máte vy?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Já jedině piji alkohol sám,jinak bych si ho nevychtnal.Když je společnost a alkohol stává se stoho nezřízené pití.

Další odpovědi
gecco

Panáka ´na pohodu´ ani ne, tvrdé piju spíše výjimečně…
Ale dát si na pohodu vínko? – klidně, sedmičku za večer (ne každý večer!) nepovažuju za chlastání.
A pivko po obědě je vyslověně ´pití k jídlu´ (taky ne každý den a ke každému jídlu).
😉
Za notorika – takto vzato – považuju člověka, který se o samotě setne do němoty, za libovolných okolností a ´furt´.

briketka10

mám doma červený i bílý od synovce a v Glóbu
byla akce karton + láhev Absolut 6× destilovaná
no nekup to :)
ta bude s džusíkem 😁

já si udělám bílej stříček a jí až dorazí z práce zas
červenej a postupně to všechno vypijem..
a je to blbost, každej si dá rád doma skleničku či
dvě o Silvestra jsem to přehnala, ale vytancovala 😁
Doplňuji:
kdože dorazí z práce „ségra“ jí připravím
ten červený stříček áchjo mě vypadávaj
celý slova ?!

Slecna 007

Já myslím, že NemamNick je buď ješte mladý/á, anebo má opravdu špatné životní zkušenosti. Takhle striktní jsem bývala v mládí také. Dokonce si vzpomínám, jak jsem kdysi jako žákyně na zdrávce zjistila, že jistý pacient na interně měl v nočním stolku láhev piva! Ze školy jsem věděla, že pokud sestra zjistí, že pacient pije alkohol, je nutné NEPRODLENĚ informovat lékaře. Prvního doktora, kterého jsem potkala byl primář oddělení, kterému jsem to ihned hlásila jako závažný přestupek proti pravidlům 🙂. Pan doktor mně tehdy vzal s úsměvem kolem ramen a vysvětlil mi, že když si šestaosmdesátiletý pán, co je na interně na vyšetření dává malé pivko po obědě a dělá to celý život, že není alkoholik. No, dnes mám úsměvnou historku do hospody a láskou vzpomínám na pana doktora … 🙂
A k otázce, i já si dávám někdy sama. Portské, vínko v létě pivo. Dobře se mi pak spí.

ten který je

Ted jsem měl doma pivko k obědu.Když poslouchám nebo študuju něco o muzice,dám si skleničku vína.Když si pouštím nějaký dobrý film tak taky.

anonym

I já si dám o samotě pivečko, i tu štamprličku a nevidím v tom alkoholismus. Co je potom kuřák, když si o samotě zapálí cigaretu?
Jednou na Silvestra jsem se spojil přes Skype se švagrem, každý měl před sebou lahvinku vodky a přes kameru jsme si připíjeli na Nový rok. Lze nás také považovat za alkoholiky-samotáře?
P.S. NemamNick je pravděpodobně vyléčený alkoholik! 🙂

Drap

Nikdy nepiji alkohol sám. I ve společnosti piji alkohol jen vyjímečně a velmi málo. Přesto nevidím nic špatného na tom, když někdo pije sám. Je to přece každého věc.

lota

Piju i sama, hlavně víno, nepovažuju na tom ni špatného.:-)) Ale odborníci by mě asi nálepku alkoholika vlepili…

Kelt

Takto jsem asi vypil během tří let láhevTulamore dew.A přitom jsem jí měl ve skříni.
když má člověk chuť na to, co nemá každý den,tak proč ne. Sladkosti, zmrzlina, někdy i ten alkohol. A tělo si řekne, co potřebuje a co chce. Konečně na to to zboží je, aby se spotřebovalo. A když to navíc člověka potěší, tak je radost dvojnásobná.

marci1

V pohodě, třeba vinný střik. Ono se možná tím „o samotě“ myslí spíše tajně, aby ho nikdo neviděl. Láhve alkoholu si pak schovává do nejpodivnějších tajných skrýší. 🙂

anonym

Většinou řeším svoje mindráky o samotě též (dříve jsem si dával vínečko s paničkou,ale časy již pominuli),ale když mám chuť a čas jdu na „točené“ a to musím vždycky někoho usměrňovat a poučovat,třeba jako včera Vlastika.
Doplňuji:
Nemá nic – Severní korea je mnohem zákeřnější,tam vláda vyrábí heroin…
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=hIpajC_J_84

turbo085

K učení je alkohol nejlepší, to je potom srandy :D

anonym

myslete si co chcete, ale chlastat o samotě doma je, pokud ne už alkoholismus, tak velký náběh k alkoholismu! a to nemluvím o tom, jestli si někdy nalije sklenku k učení, to je jasná diagnoza – BĚŽ SE LÉČIT! Potřebujete nějakou berličku, jinak neumíte fungovat, takže ano – JSTE ALKOHOLICI!

tyna.ryglova

Já si dám občas večer sama sklenku vína. Máme s manželem rádi bílá vína, která si kupujeme z https://www.1er­.cz/katalog-vin/bila-vina a když není doma, tak si dám skleničku sama. Víc ale ne.

gagaga

Q., nechci Vas strasit, ale takhle pry zacinala Iveta Bartosova
:o)

kazdy clovek to ma jinak ..nekdo zustane pri te obcasne jedne sklenicce.., nekdo si k ni casem prida jeste jednu..a pak jeste jednu ..

maji to tak hodne i " zelene vdovy "..
ty zacinaji u sklenicky sampanicka.. ( na chut ) , a po letech schovavaji lahve i do pracky .. :)

  • iv-

briketka10

  • iv-

kdo jsou ty „zelené vdovy“ ??

gagaga

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ze­len%C3%A1_vdo­va

briketka10

ahá tak dík 😁
já myslela, že jsou to i ženy
týraný samotný s dětma a
ten jejich chodí do hospody,
nebo má milenku, kamarády
a proto si i rádi dají sklenku
o samotě..

briketka10

„rády“ chjo co se mi to dnes děje..

quentos

to jsou vdané ženy, které manžela vídají jen sporadicky (typicky např. manželky kamioňáků)

ten který je

Nemám nick:Ano pane Nešpore.:-)

briketka10

teda
pane Nešpore
já se picnu 😁

ten který je

🙂

dědapetr

Notorici nepijí alkohol,oni chlastají a je jim jedno co,třeba okenu a je jedno jestli o samotě nebo kolektivně,hlavně že to teče.

gecco

Tak…