Avatar uživatele
quentos

Pijete někdy (alkohol) o samotě? Považujete to za něco špatného?

Tak třeba já jsem si momentálně nalil sklenku whisky, pustil si dobrou hudbu a moc si to užívám, podobně jako si dokážu užít pivo po obědě. Někteří však říkají, že o samotě pijí jen notorici :{D> jak to máte vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu, anonym, dědapetr, brillant, briketka10, gagaga, marci1, Mára.kunta, NelieM, gecco, anonym před 3348 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Já jedině piji alkohol sám,jinak bych si ho nevychtnal.Když je společnost a alkohol stává se stoho nezřízené pití.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Panáka ´na pohodu´ ani ne, tvrdé piju spíše výjimečně…
Ale dát si na pohodu vínko? – klidně, sedmičku za večer (ne každý večer!) nepovažuju za chlastání.
A pivko po obědě je vyslověně ´pití k jídlu´ (taky ne každý den a ke každému jídlu).
😉
Za notorika – takto vzato – považuju člověka, který se o samotě setne do němoty, za libovolných okolností a ´furt´.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

mám doma červený i bílý od synovce a v Glóbu
byla akce karton + láhev Absolut 6× destilovaná
no nekup to :)
ta bude s džusíkem 😁

já si udělám bílej stříček a jí až dorazí z práce zas
červenej a postupně to všechno vypijem..
a je to blbost, každej si dá rád doma skleničku či
dvě o Silvestra jsem to přehnala, ale vytancovala 😁
Doplňuji:
kdože dorazí z práce „ségra“ jí připravím
ten červený stříček áchjo mě vypadávaj
celý slova ?!

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Slecna 007

Já myslím, že NemamNick je buď ješte mladý/á, anebo má opravdu špatné životní zkušenosti. Takhle striktní jsem bývala v mládí také. Dokonce si vzpomínám, jak jsem kdysi jako žákyně na zdrávce zjistila, že jistý pacient na interně měl v nočním stolku láhev piva! Ze školy jsem věděla, že pokud sestra zjistí, že pacient pije alkohol, je nutné NEPRODLENĚ informovat lékaře. Prvního doktora, kterého jsem potkala byl primář oddělení, kterému jsem to ihned hlásila jako závažný přestupek proti pravidlům 🙂. Pan doktor mně tehdy vzal s úsměvem kolem ramen a vysvětlil mi, že když si šestaosmdesátiletý pán, co je na interně na vyšetření dává malé pivko po obědě a dělá to celý život, že není alkoholik. No, dnes mám úsměvnou historku do hospody a láskou vzpomínám na pana doktora … 🙂
A k otázce, i já si dávám někdy sama. Portské, vínko v létě pivo. Dobře se mi pak spí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ted jsem měl doma pivko k obědu.Když poslouchám nebo študuju něco o muzice,dám si skleničku vína.Když si pouštím nějaký dobrý film tak taky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

I já si dám o samotě pivečko, i tu štamprličku a nevidím v tom alkoholismus. Co je potom kuřák, když si o samotě zapálí cigaretu?
Jednou na Silvestra jsem se spojil přes Skype se švagrem, každý měl před sebou lahvinku vodky a přes kameru jsme si připíjeli na Nový rok. Lze nás také považovat za alkoholiky-samotáře?
P.S. NemamNick je pravděpodobně vyléčený alkoholik! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nikdy nepiji alkohol sám. I ve společnosti piji alkohol jen vyjímečně a velmi málo. Přesto nevidím nic špatného na tom, když někdo pije sám. Je to přece každého věc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Piju i sama, hlavně víno, nepovažuju na tom ni špatného.:-)) Ale odborníci by mě asi nálepku alkoholika vlepili…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Takto jsem asi vypil během tří let láhevTulamore dew.A přitom jsem jí měl ve skříni.
když má člověk chuť na to, co nemá každý den,tak proč ne. Sladkosti, zmrzlina, někdy i ten alkohol. A tělo si řekne, co potřebuje a co chce. Konečně na to to zboží je, aby se spotřebovalo. A když to navíc člověka potěší, tak je radost dvojnásobná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

V pohodě, třeba vinný střik. Ono se možná tím „o samotě“ myslí spíše tajně, aby ho nikdo neviděl. Láhve alkoholu si pak schovává do nejpodivnějších tajných skrýší. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Většinou řeším svoje mindráky o samotě též (dříve jsem si dával vínečko s paničkou,ale časy již pominuli),ale když mám chuť a čas jdu na „točené“ a to musím vždycky někoho usměrňovat a poučovat,třeba jako včera Vlastika.
Doplňuji:
Nemá nic – Severní korea je mnohem zákeřnější,tam vláda vyrábí heroin…
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=hIpajC_J_84

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
turbo085

K učení je alkohol nejlepší, to je potom srandy :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

myslete si co chcete, ale chlastat o samotě doma je, pokud ne už alkoholismus, tak velký náběh k alkoholismu! a to nemluvím o tom, jestli si někdy nalije sklenku k učení, to je jasná diagnoza – BĚŽ SE LÉČIT! Potřebujete nějakou berličku, jinak neumíte fungovat, takže ano – JSTE ALKOHOLICI!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tyna.ryglova

Já si dám občas večer sama sklenku vína. Máme s manželem rádi bílá vína, která si kupujeme z https://www.1er­.cz/katalog-vin/bila-vina a když není doma, tak si dám skleničku sama. Víc ale ne.

před 1745 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

Q., nechci Vas strasit, ale takhle pry zacinala Iveta Bartosova
:o)

kazdy clovek to ma jinak ..nekdo zustane pri te obcasne jedne sklenicce.., nekdo si k ni casem prida jeste jednu..a pak jeste jednu ..

maji to tak hodne i " zelene vdovy "..
ty zacinaji u sklenicky sampanicka.. ( na chut ) , a po letech schovavaji lahve i do pracky .. :)

  • iv-

před 3348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

  • iv-

kdo jsou ty „zelené vdovy“ ??

před 3348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ze­len%C3%A1_vdo­va

před 3348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

ahá tak dík 😁
já myslela, že jsou to i ženy
týraný samotný s dětma a
ten jejich chodí do hospody,
nebo má milenku, kamarády
a proto si i rádi dají sklenku
o samotě..

před 3348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

„rády“ chjo co se mi to dnes děje..

před 3348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

to jsou vdané ženy, které manžela vídají jen sporadicky (typicky např. manželky kamioňáků)

před 3348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Nemám nick:Ano pane Nešpore.:-)

před 3348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

teda
pane Nešpore
já se picnu 😁

před 3348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

🙂

před 3348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dědapetr

Notorici nepijí alkohol,oni chlastají a je jim jedno co,třeba okenu a je jedno jestli o samotě nebo kolektivně,hlavně že to teče.

před 3348 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Tak…

před 3348 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek