smutnydrak

Pijete někdo čaj s červeným vínem?

Doplňuji:
trojka čaje a dvojka červenýho..... a je to dobré…zkuste to… 🙂

Nejlepší odpověď
kropitko

čaj jedině s rumíkem

Další odpovědi
aramah

Nezkoušela ani bych do toho nešla.Proti gustu.............

iceT

Vzhledem k tomu,ze vino nepiju,tak radeji ne.To si radsi do griotky nebo neceho podobneho naliju varici vodu a pridam kolecko citronu.

Mili @

A ono je to dobrý…?
🙂

BEAES

Já piji víno čisté, popřípadě svařák, partner pije červené s coca-colou, čaj piji popřípadě s rumem :o)
Jak otevřu víno, zkusím ho s čajem…

Elk

Ještě jsem to nezkoušel, ale udělám to. Jenom abych neměl i červené oči…