Pijete na oslavě narozenin či svátku svých nezletilých dětí či vnuků alkohol?

Já to absolutně odmítám.

Nejlepší odpověď
Jikra

Na všech úrovních ale vždy na úrovni.

Další odpovědi
Andělé

No jasně. Spíš se hl.přežerem. Slavit je budu,i když budou zletilí..
Vám to samozřejmě všichni věříme.:-))

hanny 2

A proč bych neměla?Já přece nezletilá nejsem!
Barbakane,jestli Ty nám zase nekecáš!!!Přece nepiješ „Rychlý špunty“!

anonym

Barbakane, to jdeme asi těm nezletilcům špatným příkladem, co? Tak to mám čisté svědomí. Když už alkohol, tak se společností svých vrstevníků a velice střídmě, zřídka s dětmi a ne před vnoučaty.

Drap

Určitě ne, já to nepiju ani při svých narozeninách a svátku.

vlkadam10

Moc bych to nedoporučoval. Navíc je tu riziko zvracení a to by moc příjemné nebylo. Ale záleží na vás. Ale já osobně jsem celkem proti tomu.